genel-cerrahi-ve-obezite-diyabet-cerrahisi

Genel Cerrahi

Tıbbın en önemli ve geniş kapsamlı alanlarından biri olan genel cerrahi; ilgi alanına giren organların hastalıkları ve farklı tedavileri, bu alanlarda hızla gelişen teknoloji ve cerrahi teknik uygulamalarının da gelişmelere bağlı olarak çeşitliliğinin artması ile yerini yavaş yavaş özel cerrahiye bırakmaktadır. Bu sayede her konuya konsantre olan "genel cerrah" aynı zamanda genel cerrahinin farklı alanlarında da uzmanlaşma sağlayarak "özel cerrah" statüsü kazanmaktadır.

Genel Cerrahi Merkezi’nde; meme, hepatobiliyer, gastrointestinal sistem, anorektal hastalıklar, fıtıklar, obezite ve endokrin cerrahileri alanlarında özellikli ameliyatlar yapılıyor.
 

Meme Sağlığı Merkezi’nde, hastalar merkeze başvurdukları ilk andan itibaren, ilk randevu veriliyor ve klinik muayene, yaşam boşu risk değerlendirmesi, gerekli olan mamografi, ultrasonografi, meme magnetik rezonans ve biyopsiler gibi radyolojik tetkikleri gün içinde gerçekleştirilerek, hasta bilgilendiriliyor. Merkez, meme hastalıklarının tanı ve tedavisini; meme radyolojisi, meme cerrahisi ve plastik cerrahi bölümleriyle, takım çalışması ile yürütüyor.

ace-european-sigorta-ozel-saglik-sigortasi-1
allianz-sigorta-tamamlayici-saglik-sigortasi
doga-sigorta-tamamlayici-saglik-sigortasi
halk-sigorta-tamamlayici-saglik-sigortasi
mapfre-sigorta-tamamlayici-saglik-sigortasi
acibadem-sigorta

www.egesehirhastanesi.com | © 2018 TÜM HAKLARI SAKLIDIR - Office701 Creative Agency & Information Technology